Residence Malostranská

Jedinečná kombinace historie a designu

Residence Malostranská

V Malostranské Residenci nejsme jen další hotel. Jsme příběh, který spojuje historii, luxus a neopakovatelný zážitek. Nacházíme se v samém srdci Prahy, v malebné čtvrti Malá Strana, kde se mísí kouzlo minulosti s pohodlím moderní doby.

Pyšníme se jednou z nejlepších lokalit v Praze. S Karlovým mostem a Pražským hradem v dosahu, umožňujeme našim hostům objevovat krásy města přímo z jejich pohodlného útočiště. Naše apartmány nabízejí okouzlující pohledy, které rozjasní každé ráno a dotvoří romantické večery.

V našich apartmánech se nachází domov pro každého: pro ty, kteří cestují sami, zamilované páry, novomanžele, rodiny s dětmi a ty, kteří slaví radostné okamžiky jako narozeniny či svatební výročí. U nás najdete prostor přizpůsobený každé vaší cestovatelské potřebě v samém srdci kouzelné Prahy.

Co je u nás nového

Pohodlné a stylové ubytování

Každý náš apartmán je pečlivě navržen tak, aby propojil moderní luxus s historickým šarmem Prahy. Při vstupu se ocitnete v prostoru, kde se snoubí elegantní design se stylovým historickým nábytkem, a kde každý detail vypráví svůj příběh. Naše apartmány nabízejí nejen ubytování, ale skutečně se stávají vaším domovem daleko od domova. Pohodlí a útulnost jsou naší prioritou.

Speciální nabídky

Zůstaňte 5 noci či více a dostanete 10% SLEVU a DALŠÍ VÝHODY

Detail nabídky

Romantický Balíček pro páry – LEPŠÍ CENA

Detail nabídky

Business Balíček – VÝHODNÁ CENA

Detail nabídky

Zarezervujte si svůj romantický pobyt ještě dnes.