Osobní přístup

Zakládáme si na osobním přístupu k našim hostům. Od chvíle, kdy vkročíte do naší residence, až do okamžiku, kdy se loučíte, jsme zde, abychom vám poskytli pohodlný a bezstarostný pobyt.

V Malostranské Residenci nejde jen o ubytování; jde o prožitek. Těšíme se na to, že vás přivítáme a poskytneme vám nezapomenutelný pobyt plný pohodlí, osobní péče a zážitků. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

Historie

Budova Malostranské Residence byla postavena v roce 1870 jako spořitelna a sloužila jako taková po dalších 60 let. Po uzavření v roce 1930 byla přeměněna na apartmány.

Architekt Jan Šula při výstavbě pověřil Mikoláše Aleše, nejznámějšího českého umělce, vytvořením pěti krásných fresek ve foyer, které jsou vysoké 75 cm a táhnou se od hlavního vchodu až do dvora. Tyto fresky zobrazují příběhy českého lidu a jsou podepsány Mikolášem Alešem v roce 1895.

Stěny nesou nejen krásné fresky od Mikoláše Aleše, ale i příběhy století staré budovy

Parkování

Pro hosty přijíždějící autem nabízíme možnost parkování na ulici přímo v okolí hotelu nebo v nedaleké garáži pro bezpečné a bezstarostné odstavení vozidla.

Pokud přilétáte letadlem, zajístíme pro Vás přepravu přímo z letiště do našeho hotelu.

Fotogalerie